Apartament 2 + 1 per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-1115-53b)

ID TRS-1115-53b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 126.500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 110 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Konstandin Kristoforidhi

Apartament per shitje ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane Prokurorise se Pergjithshme.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor.

Me nje siperfaqe te brendshme prej 97.7 m2 ambjenti ndahet ne sallon, aneks ku mund te vendoset kuzhina, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Shitet bosh.

Apartamenti ka nje organizim te mire te dhomave. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner.

Ballkoni eshte i orientuar nga veri-lindja. Dritaret jane te pajisura me grila.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per te banuar por edhe per investim per tu dhene me qera.

Zona eshte e qete, shume e siguruar dhe e zhvilluar. Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode.

Pallati pozicionohet vetem disa metra larg qendres se Tiranes me akses ne rrugen Qemal Stafa, rrugen e Barrikadave e shume rruge te tjera.

Banesa eshte e pajisur me hipoteke.

Cmimi 126.500 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane
Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te
Në Shitje 1216-54L 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane Ndodhet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Në Shitje 319-16L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter pa ashensor ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 519-22L 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 617-43L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Në Shitje 417-6K 112.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banimi te ...

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri palla
Në Shitje 1015-24b 128.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Në Shitje 920-19D 115.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...