Apartament 2+1 ne shitje tek Kristal Center ne Tirane

ID TRS-423-20G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 175.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 95.18 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndrek Luca

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe totale prej 98 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 88 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Apartamenti shitet i mobiluar me nje stil bashkekohor. Eshte nje mundesi e mire investimi dhe banimi.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe siguri nepermjet kamerave 24 h.
Zona eshte e qete dhe e zhvilluar prane fasiliteteve te ndryshme si: shkolla, supermarkete, farmaci etj.
Orientimi i baneses eshte veri.
Prona disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi 175.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne rrugen Gjon Muzaka prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohe
Në Shitje 523-36R 185.000 €

Apartament 2+1 ne rrugen Gjon Muzaka prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes.
Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur
Në Shitje 621-32V 166.200 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes. Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur me ashensor, e ...

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndo
Në Shitje 717-54K 168.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pal
Në Shitje 1021-9N 171.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin perdhe te nje pallati 4-katesh ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te
Në Shitje 124-7X 178.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me a
Në Shitje 121-14V 185.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...