Apartament 2+1 per qira ne rrugen Jordan Misja ne Tirane

ID TRR-222-26V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 7
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Apartament 2+1 per qira prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

Ndodhet ne  katin e 7 te nje pallati te sapo perfunduar me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil modern dhe cdo gje e re dhe e paperdorur me pare.

Ngrohja dhe ftohja kryhen me sistem multisplit ne cdo ambient.

Pozicionimi Jug-Lindje ofron ndricim te bollshem natyral dhe pamje te lire.

Pallati ofron termo izolim me ventilim sidhe administrim dhe siguri.

Ka akses direkt ne rrugen Asim Vokshi, Bulevardin e Ri dhe Bulevardin Zogu i I.

Cmimi: 400 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Kujtim Hysi ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Me Qira 424-11X 440 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Kujtim Hysi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje vile ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 722-16G 500 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Siri Kodra, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje p
Me Qira 117-11d 330 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne kat
Me Qira 324-35Z 420 €

Apartament 2+1 me qira prane zones se Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje vile ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Postes Qendrore ne Rrugen e Kavajes.

Banesa ndodhet ne katin e
Me Qira 917-17K 300 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Postes Qendrore ne Rrugen e Kavajes. Banesa ndodhet ne katin e 1-re banim te nje ...

Apartament 2+1 me qira ne Don Bokso, shume prane kompleksit Fiori Di Bosko, ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 623-10Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne Don Bokso, shume prane kompleksit Fiori Di Bosko, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks pall
Me Qira 115-30r 350 €

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje kompleks pallatesh. Ka nje ...

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nj
Me Qira 218-10R 500 €

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ...