Apartament 2+1 me qira te Komuna e Parisit, ne Tirane

ID TRR-622-49Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 450
Kati 5
Sipërfaqe m2 85
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Korcari

Apartament 2+1 per qira te Komuna Parisit, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri..
Ka nje siperfaqe totale  75m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambjent gatimi ,ambjent ngrenie,dy dhoma gjumi, tualet dhe korridori lidhes.
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode dhe ne gjendje shume te mire.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme pianure,furre,aspirator,lavastovilje,frigorifer.
Tualeti eshte i pajisur me sistem larje dhe tharje.
Ftohja dhe ngrohja e apartamentit mundesohet me kondiconer .
Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Perendimi duke I ofruar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Banesa ofron pamje te lire mbi zonen Komunes se Parisit.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet lehtesisht me Liqenin Artificial, Bllokun, Vasil Shanton.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Cmimi 450 euro.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pall
Me Qira 815-43b 400 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 114-46b 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ...

Apartament me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe
Me Qira 1214-11b 400 €

Apartament me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri perballe me ...


Apartament me qira ne rrugen Kole Xhumari prane rruges 5 Maji dhe rruges Selaudin Zorba ne Tirane.
Me Qira 423-26Z 350 €

Apartament me qira ne rrugen Kole Xhumari prane rruges 5 Maji dhe rruges Selaudin Zorba ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane

Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kates
Me Qira 717-37L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe buze rruge ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat
Me Qira 1215-7b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje p
Me Qira 1221-9N 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ana Komnena ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 11 te nje pal
Me Qira 1221-15V 500 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ...