Apartament 2+1 me qira prane rruges Fortuzi ne Tirane

ID TRR-523-25X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 11
Sipërfaqe m2 122
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Prokop Myzeqari

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin 11 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe prej 122 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, tualet, dhome ndenje dhe kuzhine si dhe nje ballkon i cili rrethon dhomen e ndenjes dhe dhomen kryesore te gjumit.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar, orientohet nga jugu dhe ndricohet per gjate gjithe dites nga drita natyre. 
Ngrohja dhe ftohja vihen ne dispozicion nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dy dhomat e gjumit. 
Pallati ofron administrim dhe siguri 24 ore dhe gjithashtu ka mundesi parkimi shume te mire ne zonen perreth.
Ndertesa pozicionohet ne nje zone te zhvilluar, me te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese familjare shume te kenaqshme. 
Pallati ka akses te menjehershem ne rrugen Mine Peza, ne rrugen Fortuzi, ne rrugen e Durresit dhe ne qendren e Tiranes.


Cmimi: 600 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjete
Me Qira 114-38 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pa
Me Qira 819-10L 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament me qira ne rrugen Panorama, prane Hipotekes, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne ka
Me Qira 223-57Z 500 €

Apartament me qira ne rrugen Panorama, prane Hipotekes, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 7 te nje ...

Apartament 2+1 te rruga Grigor Gjirokastriti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te r
Me Qira 822-14G 500 €

Apartament 2+1 te rruga Grigor Gjirokastriti ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje p
Me Qira 1017-34d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te ne pallati ekzis
Me Qira 223-12G 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te ne pallati ekzistues. Ofron nje ...

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 323-1Z 480 €

Apartament per qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament dupleks ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te
Me Qira 1019-54T 700 €

Apartament dupleks ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ...