Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-823-51X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 650
Kati 2
Sipërfaqe m2 76.3
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduart Mano

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Eduadrt Mano ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 76.3 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, tualet, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet teresisht i mobiluar me nje investim te vitit te fundit.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektoshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja mundeson nga nje kondicioner te pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Orientohet nga lindja duke pasur ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Banesa ndodhet ne nje pallat qe ofron siguri dhe administrim.
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane, te preferuar nga vendasit dhe te huajte.
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Kopshtit Zoologjik dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 650 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 416-28b 750 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane ish ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate.
Apartamenti  ndodhet ne katin
Me Qira 123-52R 600 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina tek Liqeni i Thate. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 315-9b 600 €

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pa
Me Qira 1118-50L 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te
Me Qira 1117-45L 520 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pall
Me Qira 418-49L 600 €

Apartament 2+1 ne Tirane ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri i cili ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. 

Ndodh
Me Qira 313-32S 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e peste ...

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne n
Me Qira 215-30b 700 €

Apartament me qera ne fillimin e rruges Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...