Vile per zyra me qira prane zones se Brrylit ne Tirane

ID TRR-222-42N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati
Sipërfaqe m2 150 m2
Shperndarja 4
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi

Vile dy kateshe me qira prane rruges Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 150 m2,  cila organizohet ne dy kate si meposhte:
- Kati pare ka nje hapesire recepsioni, nje zyre, kuzhine e vecuar, tualet dhe verande.
- Kati dyte ofron dy zyra  , corridor dhe ballkon.
Vila ofrohet e mobiluar per zyre, e pershtatshme per shume lloje biznesi.
Zona eshte e qete dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si: lokale, dyqane banka etj.
Ka akses ne rrugen Arkitekt Kasemi dhe ne Bulevardin Zhan D Ark etj.
Ka edhe nje post parkim ne garazh me cmim extra 50 euro/Muaj.

Cmimi 450 Euro / Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament/Zyre me qera prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pall
Me Qira 919-17S 330 €

Apartament/Zyre me qera prane shkolles Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ...

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje nde
Me Qira 415-1b 400 €

Ambjent per zyra me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje ndertese 2-kateshe ...

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 713-21 500 €

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Ambjent me qera per zyra ne qender te Tiranes. I pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati ekzistue
Me Qira 315-16m 550 €

Ambjent me qera per zyra ne qender te Tiranes. I pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues shume te ...

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha.

Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te v
Me Qira 1017-35L 350 €

Zyre me qera shume prane rruges Muhamet Gjollesha. Zyra ndodhet na katin 2-te te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Karl Gega ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me as
Me Qira 922-11Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rrug
Me Qira 619-15S 500 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rruges kryesore. Ka ...