Apartament 2+1 per qira tek Kompleksi Arlis ne Tirane

ID TRR-1223-16X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 9
Sipërfaqe m2 97.3
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Arlis

Apartament 2+1 per qira prane rruges se Dibres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 97.3 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i mobiluar me nje stil modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne dhomat e gjumit. 
Dhoma e ndenjes ka menjehere akses ne ballkon. 
Apartamenti orientohet nga lindja duke mundesuar ngrohtesi dhe drite per gjate gjithe dites. 
Banesa eshte pjese e nje kompleksi te ri, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, me shume facilitete prane. 
Zona ka akses te menjehershem ne rrugen e Dibres, ne rrugen Bardhyl dhe ne rrugen Ferrit Xhajko. 


Cmimi: 800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nj
Me Qira 517-6d 900 €

Apartament me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me
Me Qira 515-47T 700 €

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat m
Me Qira 114-47 850 €

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te ...

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet
Me Qira 116-59b 700 €

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e fundit buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pal
Me Qira 717-8L 700 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me rrugen e Elbasanit. Pozicionohet ne katin e 8-te te nja pallati te ri, buze ...

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane.
Ndodhet ne
Me Qira 913-26S 900 €

Apartament 2+1 modern me qera prane shkolles se Kuqe, ne rrugen Riza Cerova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te ...

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 718-20d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 917-46L 850 €

Apartament 2+1 ne qera ne fillim te rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te ...