Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Grand ne Tirane

ID TRR-423-58R
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 0
Sipërfaqe m2 90
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Todi Shkurti

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti pozicionohet ne katin e perdhe te nje vile private.
Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 90 m2 dhe organizohet ne 1 sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Dhomat jane te pajisura me kondicionere qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e apartamentit.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe ne gjendje shume te mire.
Zona eshte e qete dhe me ajer te paster dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri. 
Ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, Bulevardin Bajram Curri dhe rruget nderlidhese.
Gjithashtu mundesohet dhe vend parkimi ne oborrin e viles.

Cmimi: 600 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te
Me Qira 922-39Z 700 €

Apartament me qira ne rrugen  Tafaj, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar me ...

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me
Me Qira 114-6b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor. Me nje ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tret
Me Qira 314-19b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile 4 ...

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te
Me Qira 116-25K 500 €

Apartament 2+1 me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje p
Me Qira 1218-36S 650 €

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile privat
Me Qira 919-29L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile private shume prane me ...

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 618-32L 550 €

Apartament 2+1 me qera shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane qendres Concord ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne k
Me Qira 723-28Z 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen 5 Maji, prane qendres Concord ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 6 te ...