Apartament 2+1 per qira tek Sheshi Wilson ne Tirane

ID TRR-421-30Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 106 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Wilson

Apartament 2+1 per qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Siperfaqja prej 106 m2 e apartamentit organizohet ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.

Ofrohet i mobiluar plotesisht me te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Dy kondicionere te instaluar ne sallon dhe njeren nga dhomat e gjumit sherbejne per ngrohjen dhe ftohjen.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te populluar, ofron administrim dhe siguri 24h.

Ka akses direkt ne rrugen Abdyl Frasheri, rrugen Sami Frasheri, rrugen Sulejman Delvina dhe prane Librit Universitar .

 

Cmimi: 500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati
Me Qira 919-27L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Milan Shuflaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane ...

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pal
Me Qira 622-28Z 450 €

Apartament 2+1 me qira te Fiori Di Bosko, Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres prane shkolles se Bashkuar ne Tirane.
Shtepia pozicionohe
Me Qira 524-31Z 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Dibres prane shkolles se Bashkuar ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati t
Me Qira 820-5V 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te
Me Qira 922-19G 550 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ofron nje ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te
Me Qira 121-41D 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Eshte e pozici
Me Qira 923-45Z 420 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Bedri Karapici prane Spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e 2 ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nj
Me Qira 714-11b 400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallati te ...