Apartament 2+1 per qira tek Liqeni i Thate ne Tirane

ID TRR-524-56X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 7
Sipërfaqe m2 172
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamdi Sina

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. 

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.  

Ofron nje siperfaqe totale prej 172 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 117. 

Veranda e apartamentit ofron nje siperfaqe prej 29 m2 duke pasur dhe nje pamje te lire nga Liqeni i Thate.  

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete dhe nje verande. 

Eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet pjeserisht i mobiluar. 

Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 1 kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.  

Orientohet nga jug-lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 

Apartamenti mundeson dhe nje vend parkimi, me cmimin 100 euro ekstra ne muaj. 

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te qete me shume facilitete dhe sherbime prane.  

Zona ka dalje te menjehershme tek Kopshti Zoologjik, tek zona e Liqenit Artificial dhe tek rruga e Kosovareve.  

 

Cmimi: 750 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te
Me Qira 1219-3T 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit,
Me Qira 1113-9 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje nga pikat ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Me Qira 617-44L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2+1 per qira shume prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Ap
Me Qira 124-21X 800 €

Apartament 2+1 per qira shume prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Apartamenti ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje palla
Me Qira 1217-72R 800 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 1214-3b 800 €

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, prane rruges se ...

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 7-te te nje p
Me Qira 723-16R 700 €

Apartament 2+1 me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per qira tek rruga Bilal Sina ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te
Me Qira 1223-27X 630 €

Apartament 2+1 per qira tek rruga Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje residence 6 ...