Apartament modern 2+1 per qira tek Tirana Garden Building ne Tirane.

ID TRR-1023-24Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 13
Sipërfaqe m2 125
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen e Kavajes, prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 13 te nje pallati te ri te sapoperfunduar. 
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 125 dhe siperfaqja e brendshme 103m2, eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine e cila ka dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, dy tualete, 3 ballkone, nje depo dhe korridori lidhes.
Dhoma e gjumit matrimoniale ka te perfshire tualetin, te treja ambientet kane akses ne 3 ballkone.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi te instaluar ne cdo ambient.
Orientimi i apartamentit eshte VeriLindje dhe fushpamja eshte e lire, duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Banesa eshte ne proces mobilimi, me cdo gje te re dhe  te pabanuar me pare.
Pallati eshte i sapoperfunduar, modern, i pajisur me kamera sigurie dhe administrim 24h.
Zona ka akses te shpejte ne zonen e Zogut te Zi, zonen e 21 Dhjetorit, zonen e Qendres etj.
Ne cmim eshte i perfshire tatimi ne burim 15%.

Cmimi 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te
Me Qira 320-27D 1300 €

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ...

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta ne nje pal
Me Qira 616-48b 1300 €

Apartament modern me qera prane rruges Devish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta ne nje pallat te ri, prane ...

Apartament 2+1 prane Liqenit te Tiranes .

Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te
Me Qira 524-11C 1250 €

Apartament 2+1 prane Liqenit te Tiranes . Apartamenti pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor ...

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje p
Me Qira 1220-7V 1250 €

Apartament dupleks me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-5-te te nje pallati te ri me ...

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 1015-12K 1300 €

Apartament  me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te dhe ofron ...

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit
Me Qira 717-49L 1300 €

Apartament 2+1 me qera shume prane me qendren e Tiranes. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament me qera ne Lunder, Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara
Me Qira 714-3j 1300 €

Apartament me qera ne Lunder, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te preferuara rezidenciale ne ...