Apartament 2+1 per shitje ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRS-517-48L)

ID TRS-517-48L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 86.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 86 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Medar Shtylla

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore.

Shtepia ka nje organizim te mire te dhomave.

Ka nje siperfaqe totale prej 86 m2 dhe te brendshme prej 83m2 e cila ndahet ne sallon te madh sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, koridor dhe 2 tualete, njeri prej tyre eshte i paperfunduar.

Banesa shitet e pamobiluar dhe se fundmi jane bere shume punime cilesore ne te.

Pallati ndodhet buze rruge kryesore dhe prane Lulishtes. Ai ofron administrim dhe 2 ashensor.

Zona eshte shume e zhvilluar, populluar e cila ben te mundur krijimin e te gjitha kushteve te nevojshme per te bere nje jete sa me te rehatshme.

Ballkoni ka pamje nga jug-perendimi.

Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie.

Cmimi: 86.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Hamdi Sina ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te te nj
Në Shitje 315-1b 89.300 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te fundit te
Në Shitje 220-16S 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati t
Në Shitje 718-64E 95.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri. Banesa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipotekes se Tiranes.Apartamenti ndo
Në Shitje 1213-28b 99.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane, prane hipotekes se Tiranes.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Në Shitje 220-52H 82.500 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistu
Në Shitje 1014-13b 74.000 €

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues. Banesa ka ...

Apartament per shitje prane rruges Tish Dahia ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit
Në Shitje 915-15b 94.500 €

Apartament per shitje prane rruges Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te dhe te parafundit ne nje kompleks ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane.
Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshm
Në Shitje 718-42E 78.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 78.5 m2 dhe ...