Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane

ID TRS-222-15V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 220.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 203.6
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Touch of Sun

Apartament ne shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te ri. 
Ka nje siperfaqe totale prej 203.6 m2, siperfaqe te brendshme 91.8 m2 dhe siperfaqe verande 104 m2. 
Organizohet ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy veranda te medhaja.
Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar, me nje stil modern, pajisje cilesore dhe e shtruar me parket. 
Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient. 
Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te njohura dhe te kerkuar neTirane. 
Ofrohet siguri dhe administrim 24h. 
Ka akses te lehte ne Rruga e Elbasanit, Unazen e Madhe dhe prane Teg. 
Pajisur me certifikate pronesie.
Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi. 


Cmimi: 220.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5te te nje palla
Në Shitje 1122-44V 206.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin 5te te nje pallati te ri ne ndertim ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane.
N
Në Shitje 219-1S 218.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 920-10D 230.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Në Shitje 522-33V 225.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 ne shitje prane qendres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne
Në Shitje 922-14G 212.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane qendres ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne rruge ...