Apartament 2+1 per shitje prane Sheshit Willson ne Tirane

ID TRS-1222-70A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 213.000 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 115 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 115m2 dhe siperfaqe te brendshme 107.5m2 dhe organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. 
Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga kondicionere te pozicionuar perkatesisht ne sallon dhe ne secilen nga dhomat e gjumit.
Orientohet nga Lindja dhe ofron nje pamje te lire nga mali i Dajtit.
Zona eshte mjaft e zhvilluar, ofron te gjitha facilitetet per nje jetese te mire, lidhet lehte me Bllokun, Parkun e Liqenit dhe Unazen e Madhe.
Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1850 euro/m2
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te b
Në Shitje 513-26 220.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit ne nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 1017-7L 210.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe
Në Shitje 122-48S 200.160 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe 9 te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti, prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Banesa eshte e pozici
Në Shitje 524-35Z 205.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3 ...

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ky apartament pozicionohet ne ka
Në Shitje 1121-19N 200.000 €

Apartament modern 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ky apartament pozicionohet ne katin e gjashte te ...

Apartament ne shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te ri.&nb
Në Shitje 222-15V 220.000 €

Apartament ne shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-ert te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 324-29X 205.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Androkli Kostallari ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ...