Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRR-524-43Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 225.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 98
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Peti

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti, prane hotel Sokrat ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 98m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 90m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe koridor lidhes.
Salloni dhe dhoma e gjumit kane dalje ne ballkon.
Njeri nga tualetet eshte brenda dhomes se gjumit martesore dhe tualeti tjeter eshte i pozicionuar ne korridor.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi te instaluar ne cdo ambient.
Orientimi eshte Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket perfshire lavastoviglia.
Banesa shitet totalisht e mobiluar, investimi eshte i viteve te fundit.
Ofrohet pamje e lire e qytetit e Tiranes, Liqenit Artificial dhe e Parkut te madh.
Eshte pjese e nje pallati te pajisur me ashensor qe ofron administrim dhe ashensor.
Zona lidhet shpejt me zonen e Liqenit te Thate, zonen e Kopshtit Zoologjik, zonen e Liqenit Artificial.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi  225.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Pallati 10 katesh po ndertohet
Në Shitje 222-9A 236.000 €

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Pallati 10 katesh po ndertohet me shume cilesi dhe ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te
Në Shitje 117-36L 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Barrikadave dhe gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. 
Në Shitje 624-29Z 229.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Barrikadave dhe gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane.
Shtepia eshte
Në Shitje 423-50Z 220.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Eduard Mano, prane Kopshtit Zoologjik, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te b
Në Shitje 513-26 220.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit ne nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 224-2X 235.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rruge Bilal Sina ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje ...