Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane (TRS-616-31K)

ID TRS-616-31K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bardhyl

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhyl ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges Hoxha Tahsim.

Ka nje hapesire banimi prej 80 m2 te shperndare ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Apartamenti ka nje orientim nga lindja duke siguruar drite natyrale dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Tualeti eshte i madh dhe i pajisur me dritare ndersa dhoma matrimoniale eshte e shtruar me parket.

Zona ne te cile ndodhet objekti eshte mjafte e zhvilluar me sherbime te ndryshme dhe ka akses te menjhershem ne rrugen Odhise Paskali, rrugen Hoxha Tahsim, rrugen Qemal Stafa dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Kjo prone eshte e pajsiur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 70.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje te Kthesa e Kamzes, ne krah te spitalit Hygeia ne Tirane.
Apartamenti pozicio
Në Shitje 316-25a 65.000 €

Apartament per shitje te Kthesa e Kamzes, ne krah te spitalit Hygeia ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Belul Hatibi ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te dhe te
Në Shitje 1119-31S 65.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Belul Hatibi ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit
Në Shitje 119-6S 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati t
Në Shitje 219-33L 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  5-te d
Në Shitje 417-41K 75.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  5-te dhe te fundit te nje ...

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka.
Apartamenti ndodhet shu
Në Shitje 9139-37 75.000 € €

Apartament per shitje ne lagjen Don Bosko te Tiranes, ne rrugen Hasan Ceka. Apartamenti ndodhet shume afer pallatit te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 218-55L 60.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri por ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane zones se Mozaikut ne Tirane.
Pozicionohet ne
Në Shitje 218-29L 69.600 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Naim Frasheri prane zones se Mozaikut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te ...