Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-1120-29D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 83.5
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Yzberisht

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete dhe te fundit te nje pallati te ri te vitit 2009.
Siperfaqja totale e apartmanetit eshte 83.7 m2 dhe siperfaqja e brendshme 75.6 m2.
Shtepia organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi ballkon dhe tualet.
Ofrohet e mobiluar dhe e pamobiluar vetem me kuzhine.
Orioentohet nga veri-perendimi dhe ofron nje pamje te hapur te zones perreth.
Apartamenti eshte i investuar me termozilolim aukustik dhe termik mjaft cilesor.
Dyshemeja eshte e shtruar me parket laminat.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Theodor Keko, Unazen e Madhe te Tiranes, zonen  e Kombinatit etj.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 60.000 Euro I pamobiluar.
            65.000 Euro I mobiluar

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 t
Në Shitje 820-11D 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje
Në Shitje 313-26 74.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ekzistues, ...

Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit GJergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5 dhe te fund
Në Shitje 920-1V 52.000 €

Apartament 2+1 me qira prane Bulevardit GJergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ( te&nb
Në Shitje 121-3V 67.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ( te fundit ) te nje ...

Apartamente 2+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane.
Apartamente ndodhen ne katin e tete dhe te
Në Shitje 318-12d 64.600 €

Apartamente 2+1 per shitje ne zonen e Astirit ne Tirane. Apartamente ndodhen ne katin e tete dhe te nente te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore.

Banesa ka hapesire te
Në Shitje 916-42L 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 4 Deshmoret  buze rruge kryesore. Banesa ka hapesire te brendshme 76,26m2 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nacionale te Dajtit.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pall
Në Shitje 718-72L 50.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nacionale te Dajtit. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne zonen e Misto Mame ne Tirane.
Ndodhet ne katin e t
Në Shitje 220-57S 64.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne zonen e Misto Mame ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te parafundit ...