Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRS-221-12V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 195.000 Euro
Kati 10
Sipërfaqe m2 125.3
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ne ndertim.

Ka nje siperfaqe totale prej 125.3 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej  108 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon.

Pallati ndodhet ne nje kompleks mjaft modern qe pritet te perfundoje ne Qershor 2021.

Po kryhen punime mjaft cilesore ku mund te permendim, fasade e ventiluar, termoizolim, izolim akustik dhe sistem qendror ngrohje dhe ftohje.

Ndodhet ne nje nga zonat me te populluara dhe te njohura te qytetit.

Kompleksi ofron hapesira publike te bollshme si dhe akses mjaft te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Muhedin Llagani dhe Bulevardin Gjergj Fishta.

 

Cmimi: 1550 Euro/ M2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri
Në Shitje 914-29j 197.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje
Në Shitje 1213-58b 203.200 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te t
Në Shitje 1119-22L 193.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga r
Në Shitje 420-3D 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Tegut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe ne nje nga rezidencat me te ...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje palla
Në Shitje 215-41b 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ndertuar ne ...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5te te nje palla
Në Shitje 1122-44V 206.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin 5te te nje pallati te ri ne ndertim ...

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t
Në Shitje 216-50K 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...