Apartament 2+1 per shitje prane zones se Brrylit ne Tirane

ID TRS-224-10A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 207.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 164.4m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Sinani

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani, shume prane Bulevardit Zhan D’Ark ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6te te nje pallati te ri, te ndertuar 5 vitet e fundit.
Ka nje siperfaqja totale apartamenti prej 98m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 90m2 e cila organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nje nga te cilat eshte e pajisur me garderobe, 2 tualete, ballkon dhe nje veranda prej 66.4m2.
Banesa ofrohet totalisht e mobiluar, me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si dhe ka nje oxhak funksional ne sallon.
Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje ndersa veranda orientohet drejt perendimit, gje e cila mundeson drite natyrale gjate gjithe dites dhe pamje komplet te lire.
Zona eshte mjaft e qete por njekohesisht edhe e zhvilluar, lidhet direkt me zonen e Xhamllikut, rrugen Xhanfize Keko si dhe me Unazen e Re.

Prona eshte ne proces hipotekimi.


Cmimi: 207.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten j
Në Shitje 220-30H 201.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5te te nje palla
Në Shitje 1122-44V 206.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane rruges Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin 5te te nje pallati te ri ne ndertim ...

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te n
Në Shitje 417-48K 200.000 €

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t
Në Shitje 716-51K 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe
Në Shitje 122-48S 200.160 €

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 8 dhe 9 te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te
Në Shitje 914-29j 197.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...