Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-1215-47b)

ID TRS-1215-47b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 117.600 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 98 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Islam Alla

Apartament per shitje ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, ne ane te rruges kryesore.

Pallati ju ofron administrim, ashensor dhe siguri.

Apartamenti ka siperfaqe prej 98 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet.

Dhomat jane te organizuara mjaft mire dhe kane dalje te gjitha ne ballkon. Gjithashtu jane te mbushura me drite natyrale pothuajse gjate gjithe dites.

Ballkoni ofron pamje te zones perreth dhe eshte i orientuar nga jug-lindja.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

Prane saj do te gjeni te gjitha sherbimet dhe fasilitetet qe ju nevojiten ne menyre qe te beni nje jetese sa me komode. Mund te permendim disa prej tyre: dyqane te ndryshme, bar-kafe, supermarkete, farmaci, ambulance lagje, kopesht per femije, shkolle 9-vjecare etj.

Pallati pozicionohet midis rruges se Kavajes e rruges se Myslym Shyrit dhe eshte rreth 5 minuta larg qendres se Tiranes.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi 1200 Euro / m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 11
Në Shitje 113-22 126.500 €

Apartament 2+1 per shitje  ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe perj 115 m2 dhe perbehet ...

Apartamente 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shitje n
Në Shitje 1019-61T 125.000 €

Apartamente 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nj
Në Shitje 117-36L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ...

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 320-13S 105.000 €

Apartament 1+1 i konvertuar ne 2+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes).
Apartamenti, ndodhet ne kat
Në Shitje 518-9E 105.000 €

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes). Apartamenti, ndodhet ne katin e gjashte, ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe s
Në Shitje 713-10 105.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe shume prane qendres ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati
Në Shitje 617-43L 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tiran
Në Shitje 718-52E 125.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Haxhi Dede Reshat Bardhi, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ...