Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane

ID TRS-624-2Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 124.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 75
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zenel Bastari


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Siri Kodra, ne zonen e Ish Frigoriferit ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 teknik dhe te 3 banim te nje pallati te ri por pa ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 75m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 65.24m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet,nje ballkon dhe korridori  lidhes.
Shtepia eshte e orientuar nga VeriPerendimi dhe Lindja duke bere qe te jete e ndricuar dhe gjithashtu ofron nje pamje te lire.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Shtepia shitet e mobiluar dhe ne gjendjet shume te mire.
Eshte mundesi e mire per investim dhe per banim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si Bulevardi i Ri, rruga e Barrikadave, rruga Ferit Xhajko etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 124.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 319-33S 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Liqeni i Thate, ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 6te dhe te f
Në Shitje 1220-5D 115.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Mine Peza ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 6te dhe te fundit  te nje ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e
Në Shitje 722-22Z 128.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 717-40d 110.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e k
Në Shitje 624-6C 135.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ...

Apartament ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane .
Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te
Në Shitje 215-56m 115.000 €

Apartament ne shitje tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane . Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te b
Në Shitje 214-28j 110.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te banimit, te nje ...