Apartament 2+1 per shitje ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRS-721-6A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 128.400
Kati 9
Sipërfaqe m2 107 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frederik Shiroka

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne nje pallat te ri, ne katin e nente.
Me nje siperfaqe totale prej 107 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 98 m2,
ndahet ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.
Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil bashkekohore, e shtruar me pllaka, me hapesire te bollshme,
dritaret jane dopio xham dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Pallati ofron administrim te mire dhe ashensor.
Cdo dhome ka te instaluar kondicioner per ngrohje dhe ftohje te ambientit.
Ka akses tek rruga Muhamet Gjollesha dhe ndodhet ne nje zone shume te qete.
Ofron parkim te mbyllur ne katet e nendheshme te pallatit me vleren 15.000 euro.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1200 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vje
Në Shitje 1222-23Z 130.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 519-22L 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament per shitje ne rrugen Ibrahim Kodra ne Tirane. 

Pozicionohet ne katin e 5 te nje p
Në Shitje 916-11K 115.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ibrahim Kodra ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri prane ...

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe t
Në Shitje 117-34K 130.000 €

Apartament dubleks per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dubleksi ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te n
Në Shitje 917-11d 119.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Prane te gjitha pikave kyce te qytetit
Në Shitje 515-33m 138.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Prane te gjitha pikave kyce te qytetit dhe sherbimeve te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 7
Në Shitje 1215-31K 120.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane.
Pallati 10 katesh po ndertohet
Në Shitje 222-9A 125.800 €

Apartamente 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen Jusuf Vrioni ne Tirane. Pallati 10 katesh po ndertohet me shume cilesi dhe ...