Apartament 2+1 ne shitje prane zones se Gardes, ne Tirane

ID TRS-1222-23Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 85.2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Janos Hunyadi

Apartament ne shitje ne rrugen Janos Hunyadi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Banesa ka nje te siperfaqe te brendshme 85.2m2 dhe eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te cilat gjithashtu kane dalje ne ballkon, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja e apartamentit mundesohet me kondicioner i pozicionuar ne korridor.
Banesa shitet totalisht e mobiluar dhe e investuar, si dhe e pabanuar me pare.
Shtepia eshte e veshur me sistem kapot.
Orientimi i apartamentit eshte Jug, Perendim, dhe Veri duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Apartamenti eshte mundesi shume e mire investimi dhe banimi.
Ne kat jane te pozicionuar vetem dy apartamente.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe ka akses te shpejte me zonen e Bllokut, Liqenin Artificial, Garden, etj
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 130.000 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 617-43L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Dafinave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 ban
Në Shitje 224-57X 127.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Dafinave ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane.
Banesa eshte e po
Në Shitje 623-8Z 128.175 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Filip Jano, prane Bulevardit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin  5-te t
Në Shitje 1016-24L 136.400 €

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  5-te te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.

Apartament ndodhet ne katin 5-te t
Në Shitje 316-56K 132.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Ndodhen ne katin e shtate,
Në Shitje 1119-43S 121.000 €

Ofrohen 6 partamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhen ne katin e shtate, peste dhe te ...