Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRS-921-6V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 107
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada VIII

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e tete.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 107 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 95.1 m2 duke u organizuar ne sallon, ambient gatimi te ndare, dy dhoma gjumi, banjo, dy ballkone dhe korridor. 
Shtepia ofrohet e mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese komode. 
Ngrohje dhe ftohje behet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Pozicionimi nga jugu ben te kete ndricim te bollshem natyral gjate gjithe dites.
Punimet ne apartament jane cilesore dhe lartesi 3m qe e ben te pershtatshme per modifikim. 
Zona ku ndodhet pallati eshte mjaft qendrore dhe e kerkuar.
Ndertesa ofron administrim dhe siguri 24h.
Disponon certifikate te rregullt pronesie. 

Cmimi: 170.000 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Në Shitje 322-31V 166.000 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te
Në Shitje 920-9i 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ...


Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin
Në Shitje 820-13D 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje p
Në Shitje 822-10G 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje palla
Në Shitje 122-36V 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 821-35A 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 321-9V 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...