Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane

ID TRS-1023-27X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 105
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Robert Shvarc

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron siperfaqe te pergjithshme prej 105 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 93 m2.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, nje dy ballkone, tualet dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites. 
Pallati eshte i ndertuar vitet e fundit dhe ofron siguri e administrim per gjate 24 oreve. 
Ndodhet ne nje zone te zhvilluar, te sigurte me shume facilitete dhe sherbime prane te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka dalje te menjehershme ne Stadiumin Dinamo, ne Bulevardin Bajram Curri dhe ne zonen e Selites. 
Prona disponon certifikate pronesie. 


Cmimi: 180.000 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga komplekset ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Eshte i pozicio
Në Shitje 621-13V 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne nje nga komplekset ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 8 ...

Dy apartamente per shitje prane Bllokut te Ambasadave, shume prane rruges se Durresit ne Tirane.
Po
Në Shitje 1123-37Z 182.400 €

Dy apartamente per shitje prane Bllokut te Ambasadave, shume prane rruges se Durresit ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Në Shitje 322-31V 166.000 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 ne rrugen Gjon Muzaka prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohe
Në Shitje 523-36R 185.000 €

Apartament 2+1 ne rrugen Gjon Muzaka prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7 te nje palla
Në Shitje 122-36V 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne ka
Në Shitje 1223-8X 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin e fundit te nje ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane.
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati
Në Shitje 1122-56G 170.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Robert Shvarc ne Tirane. Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ...