Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu I ne Tirane

ID TRS-621-32V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 166.200 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 133m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes.
Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur me ashensor, e pozicionuar ne katin e 3-te.
Siperfaqja totale prej 133 m2 dhe siperfaqja e brendshme prej 121 m2 organizohet ne sallon 
me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe 2 ballkone.
Shtepia ofrohet pjeserisht e mobiluar, ku vetem kuzhina dhe banjoja jane te mobiluara dhe eshte e shtruar me pllaka.
Apartamenti eshte i orientuar nga jugu, duke lejuar depertimin e drites natyrale brenda ambientit te banimit.
Pallati ofron administrim te mire po ashtu.
Ndodhet afer Ministrise se Drejtesise, rruges Asim Vokshi dhe Bulevardit te Ri te Tiranes.
Prona ofrohet me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1250 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati
Në Shitje 721-28F 167.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri ne zonen e ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati t
Në Shitje 322-31V 166.000 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 619-56S 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nente te nje kompl
Në Shitje 1222-34G 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e nente te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 321-9V 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...