Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRS-723-50X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 243.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Perlat Rexhepi

Apartament 2+1 per shitje shume prane rruges Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe me administrim. 
Ambienti ofron nje siperfaqe totale  prej 110 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 92m2.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet, ballkon dhe 1 korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicionere te pozicionuar ne dhomen e ndenjes dhe ne 2 dhomat e gjumit. 
Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar ndricim natyral pergjate gjithe dites. 
Pallati ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar dhe shume te frekuentuar nga vendasit dhe te huajte, prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet si dhe vende parkimi. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qender te Tiranes, ne Bulevardin Deshmoret e Kombit, tek Sheshi Nene Tereza si dhe ne zonen e Gardes.
Disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 243.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 t
Në Shitje 216-50K 250.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pal
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-t
Në Shitje 1116-36K 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t
Në Shitje 1119-27L 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e njembedhjet
Në Shitje 220-54S 250.000 €

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e njembedhjete dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je
Në Shitje 223-59G 250.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte ten je kompleksi te ri ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 920-10D 230.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati ...

Kerkime te Ngjashme

Apartament per shitje ne tirane , apartament per shitje ne zonen e bllokut ne tirane , apartament per shitje ne rrugen Perlat rexhepi ne tirane , apartament per shitje prane qendres se tiranes , apartament per shitje prane bulevardit deshmoret e kombit ne tirane , apartament per shitje prane sheshit nene tereza ne tirane , apartament per shitje prane liqenit artificial , Apartament 2+1 per shitje ne tirane , apartament 2+1 per shitje ne zonen e bllokut ne tirane , apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat rexhepi ne tirane , apartament 2+1 per shitje prane qendres se tiranes , apartament 2+1 per shitje prane bulevardit deshmoret e kombit ne tirane , apartament 2+1 per shitje prane sheshit nene tereza ne tirane , apartament 2+1 per shitje prane liqenit artificial ne tirane , shtepi per shitje ne tirane , shtepi per shitje ne zonen e bllokut ne tirane , shtepi per shitje ne rrugen Perlat rexhepi ne tirane , shtepi per shitje prane qendres se tiranes , shtepi per shitje prane bulevardit deshmoret e kombit ne tirane , shtepi per shitje prane sheshit nene tereza ne tirane , shtepi per shitje prane liqenit artificial ne tirane , banese per shitje ne tirane , banese per shitje ne zonen e bllokut ne tirane , banese per shitje ne rrugen Perlat rexhepi ne tirane , banese per shitje prane qendres se tiranes , banese per shitje prane bulevardit deshmoret e kombit ne tirane , banese per shitje prane sheshit nene tereza ne tirane , banese per shitje prane liqenit artificial ne tirane , Tirana real estate , Albania real estate.