Apartament dupleks per shitje ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRS-419-6L)

ID TRS-419-6L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 240.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 142 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rezidenca Kodra e Diellit

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri.

Ofron siperfaqe totale prej 142 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 132 m2 te organizuar si me poshte:

Ne katin e pare do te gjeni sallon te madh te bashkangjitur me kuzhinen, koridor, tualet dhe ballkon.

Kati i dyte ofron 2 dhoma gjumi njera prej te cilave dhe me garderobe, korridor dhe nje tualet.

Punimet e brendshme jane mjaft cilesore, e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket, ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror dhe ne sallon ndodhet nje oxhak funksional per ngrohjen e ambientit.

Ofrohet plotesisht e mobiluar me nje arredim modern dhe pothuajse te ri.

Dhomat jane te mbushura me drite natyrale me orientim nga veri-lindja.

Rezidenca ofron siguri te larte, ajer te paster , qetesi dhe administrim. Brenda rezidences do te gjeni dyqane te ndryshme, minimarkete, bar-kafe, pishine etj. Kjo zone preferohet shume si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt.

Ne cmim perfshihen 2 vende parkimi te mbylluara per makinen.

Cmimi: 240.000 Euro.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje
Në Shitje 1017-28L 228.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes.
Apartamenti ndodhet prane
Në Shitje 614-35j 233.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne zone rezidenciale jashte qytetit te Tiranes. Apartamenti ndodhet prane zones se Saukut, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi
Në Shitje 419-33L 235.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje kompleksi te ri pallatesh, ...

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel.
Në Shitje 418-8a 230.000 €

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane, ngjitur me Xheko Imperial Hotel. Pallati eshte i ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 617-45d 250.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Brigada e VIII. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 920-10D 230.000 €

Apartament modern per shitje ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes.
Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.
Ka nje
Në Shitje 1213-22 230.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 145 ...