Apartament 2+1 luksoz per shitje ne qender te Tiranes

ID TRS-220-54S
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000
Kati 11
Sipërfaqe m2 138
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Pasha

Apartament 2+1 luksoz per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e njembedhjete dhe te fundit te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000.
Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 138 m2 e organizuar ne soxhorno me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi me garderobe, 1 depo, 2 tualete, korridor dhe ballkon.
Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar ne menyre moderne e punuar ne cdo detaje me arkitekt.
Kuzhina eshte quartz e pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme si: sobe, frigorifer, lavastovilje etj.
Mobilimi eshte i ri i markave me te shtrenjta dhe prestigjoze ne vend.
Ne pjesen e sallonit ne tavani eshte me fasade xhami e cila te ofron nje pamje fantastike.
Dhomat jane spacioze dhe ofrojne drite natyrale gjate gjithe dites.
Ambienti i brendshem eshte i shtruar me parket dhe pllaka.
Sistemi i ndricimit eshte led i cili ofrohet nepermjet spoteve te ndryshme.
Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe veri-perendim dhe rrethohet nga fasade xhami komplet.
Ka te instaluar 5 kondicioner te pozicionuar 3 ne soxhorno dhe 2 ne dhomat respektive.
Pamja nga ballkoni eshte shume relaksuese.
Pallati ofron administrim dhe 2 ashensor.
Ka akses ne rrugen Mine Peza, rrugen e Durresit, rrugen Fortuzi, Bulevardin Zogu I etj.
Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati
Në Shitje 1119-26L 240.000 €

Apartament 2+1 me shitje prane rruges Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Në Shitje 222-38V 260.000 €

Apartament modern 2+1  me oborr per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje
Në Shitje 722-39G 241.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rezidencen Touch of sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar
Në Shitje 115-54b 260.000 €

Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Ka mundesi per te shfrytezuar dhe ambjentin ...

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet
Në Shitje 419-6L 240.000 €

Apartament 2+1 modern per shitje te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati t
Në Shitje 1119-27L 240.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh.

M
Në Shitje 1017-6a 260.000 €

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh. Me nje siperfaqe ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Në Shitje 1018-50L 248.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume ...