Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRS-821-27F
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 115
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamed Deliu

Apartament per shitje ne rrugen Muhamed Deliu ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor ne zonen e Freskut.
Me nje siperfaqe totale prej 115 m2 dhe te brendshme prej 107.5 m2, banesa organizohet ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone.
Shtepia ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me pllaka ku salloni eshte i bollshem dhe ndodhet ne nje hapesire me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies, njeri nga ballkonet ka dalje direkte ne sallon kurse tjetri ndodhet ne njeren nga dhomat e gjumit, njeri nga tualetet ndodhet ne korridor ne hyrje te apartamentit kurse tjetri ne njeren nga dhomat e gjumit.
Pamja nga ballkoni eshte e zones perreth.
Orientohet ne lindje-perendim duke mundesuar ndricim natyral te bollshem.
Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 70.000 euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Në Shitje 421-25D 82.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muzaket ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vitit ...

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut.
Pozicionohet ne katin e pare
Në Shitje 1122-33V 72.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane rruges Muhamet Deliu ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e katert te nje
Në Shitje 821-31F 72.000 €

Apartament per shitje prane rruges Muhamet Deliu ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e katert te nje ndertese te re ...

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzis
Në Shitje 1014-13b 74.000 €

Apartament per shitje perballe bllokut te Ambasadave. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ekzistues. Banesa ka ...


Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te fundit te
Në Shitje 220-16S 80.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Polake ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane zones se Medresese, ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 1022-25Z 75.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane zones se Medresese, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje p
Në Shitje 819-28T 60.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Qazim Turdiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1121-12V 82.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...