Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane

ID TRS-823-6R
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 82.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 82
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Ali Dem

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Dali Ndreu prane shkolles Kushtrim i Lirise.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ekzistues.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 82 m2 te organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon. 
Banesa ofrohet totalisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ne sallon ka te instaluar nje kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Shtepia eshte ne gjendje shume te mire e shtruar me pllake dhe e pajisur me sistem elektrik dhe hidraulik cilesor.
Pallati vitet e fundit eshte pajisur dhe me sistem kapote duke ofruar dhe termoizolim per apartamentin.
Zona eshte e qete, e sigurte, ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri dhe eshte lehtesisht e aksesueshme.
Ka akses te menjehershem ne rrugen Ali Demi, Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Zhan D’Ark, zonen e Brrylit etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. 

Cmimi: 82.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 419-81L 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ...

Apartamente 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne nje pallat n
Në Shitje 920-27D 88.260 €

Apartamente 2+1 per shitje prane rruges Artan Lenja ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne nje pallat ne ndertim e siper i ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te
Në Shitje 1119-32S 87.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pall
Në Shitje 315-61b 73.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje palla
Në Shitje 819-19T 89.500 €

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane

Ndodhet ne katin e 8-te te nje komp
Në Shitje 718-71L 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin Vizion Plus ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat
Në Shitje 919-14S 88.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartmente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndertesa ndodhet perballe qendres spitalore Nen
Në Shitje 1121-24N 77.620 €

Apartmente per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndertesa ndodhet perballe qendres spitalore Nene Tereza duke u ...