Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane

ID TRS-1122-33V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 68.000 euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 86m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Fresk

Apartament 2+1 per shitje prane rezidences Platea ne zonen e Freskut.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 86m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 75m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 1 tualet.
Orientohet nga Lindja.
Ka akses te shpejte ne rrugen kryesore, lidhet shpejt me zonen e Porcelanit dhe Kinostudios.
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.

 Cmimi: 68.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nj
Në Shitje 313-26 74.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Restorant Durresi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sabri Preveza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallat
Në Shitje 122-24N 78.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Sabri Preveza ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ...

Apartament per shitje ne rrugen 5-Maj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pal
Në Shitje 118-9d 70.000 €

Apartament per shitje ne rrugen 5-Maj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri pa ...

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pe
Në Shitje 1114-31j 78.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Mine Peza ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe te fundit ...

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ( paraf
Në Shitje 1220-20V 69.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane shkolles Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ( parafundit ) te nje ...

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Zhan DArk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te ( i&
Në Shitje 121-6V 57.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Zhan DArk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ( i parafundit ) ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.

Ndodhet ne nje kompleks te ri ne
Në Shitje 920-5V 73.700 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim  e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane zones se Medresese, ne Tirane.
Banesa eshte e p
Në Shitje 1022-25Z 75.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Memo Meto, prane zones se Medresese, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...