Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Oxhakut ne Tirane (TRS-419-57L)

ID TRS-419-57L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 88.000 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 122 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 122m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 107 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe 2 ballkone.

Ne apartament jane bere punime cilesore si: mure te dekoruar me leter murale, ndricim nepermjet spoteve te ndryshme, tavan i punuar me gips etj.

Dhomat jane te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites dhe ballkonet ofrojne pamje te kendshme te zones perreth me orientim nga veriu.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe prane te githa sherbimeve te nevojshme.

Ofron administrim dhe ashensor.

Ka akses te lehte ne rrugen e Dibres rrugen Xhanfize Keko dhe rrugen Bardhyl.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi ne katin -1 te pallatit.

Apartamenti sebashku me garazhin jane te pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 88.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per shitje ne krah te bulevardit Zhan D’ Ark ne Tirane.

Pozicionohen ne nje zon
Në Shitje 416-2b 75.600 €

Apartamente per shitje ne krah te bulevardit Zhan D’ Ark ne Tirane. Pozicionohen ne nje zone te qete ne nje ...

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e
Në Shitje 319-60S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje te Komuna e Parisit, ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje ...

Apartament 2+1 per shitje te rruga Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri
Në Shitje 819-22S 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje te rruga Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Në Shitje 1220-4D 82.400 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Reshit Petrela ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e tre
Në Shitje 220-52H 82.500 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Reshit Petrela ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert, jo te fundi
Në Shitje 119-6S 78.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje afe shkolles Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Në Shitje 117-14d 84.000 €

Apartament 2+1 per shitje afe shkolles Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare nga toka te nje ...

Apartament per shitje prane me zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje
Në Shitje 318-42a 90.000 €

Apartament per shitje prane me zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...