Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-914-29j)

ID TRS-914-29j
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 197.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120m2 + 240m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Apartament 2+1 ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi, duke krijuar te gjitha fasilitetet e nevojshme, si: administrim, siguri, garazh nentokesor, ashensor, supermarkete, dyqane te ndryshme, ambjente te gjelberuara, vende per te luajtur femijet, etj.
Banesa pozicionohet ne katin e VII-te dhe te fundit te pallatit.
Siperfaqja e brendshme prej 120m2 eshte e ndare ne sallon ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, depo, 2 ballkone dhe 2 banjo.
Pjese e kesaj prone eshte dhe veranda prej 240m2, me pamje te mrekullueshme te qytetit te Tiranes si dhe me mundesine per te shtuar apo ndryshuar siperfaqen e brendshme.
Punimet jane teper cilesore, ku ja vlen te permenden:
-sistem kapot i fasades se jashtme
-izolim mural me pambuk mineral
-tubacione te vecanta te aspirimit
-dritare dopio xham termoizolike
-hidrosanitare suspeso, marka Dolomite
-intalime te gatshme te sistemit te ngrohje-ftohjes
-parket laminat, etj.
Shtepia eshte plot drite dielli; salloni i orientuar drejt lindjes dhe dhomat e gjumit ne jugperendim.
Ne kete pallat ju mund te blini dhe vend parkimi ne garazh.
Zona eshte zhvilluar me shpejtesi vitet e fundit, shume prane Kinostudios, Shkolles se Bashkuar e ajrit te paster te malit te Dajtit.
Apartamenti zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.


Cmimi: 820 euro/m2
Cmimi i verandas: 410 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ba
Në Shitje 516-30K 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te banim ne nje pallat ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pall
Në Shitje 1017-7L 210.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 1119-47T 185.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7
Në Shitje 1016-32K 201.300 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Faik Konica  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete
Në Shitje 1015-25K 187.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit.
Ai ndodhet ne katin e pare ne nj
Në Shitje 814-35b 185.000 €

Apartament per shitje prane Shkolles 9-vjecare Lidhja e Prizrenit. Ai ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ...

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje palla
Në Shitje 215-41b 190.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ndertuar ne ...