Apartament 2+1 per shitje prane ETC ne Tirane

ID TRR-822-10G
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 165.000 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 110m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fatmir Haxhiu

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqje totale prej 110m2, te  organizuar ne nje apartament 1+1 me nje siperfaqje prej 65m2, ne te cilin perfshihen salloni, kuzhina, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje depo; bashkangjitur me nje ambient biznesi me siperfaqje prej 45m2.
Shtepia jepet e mobiluar ne menyre bashkekohore. Dhomat jane te bollshme dhe ofrojne ndricim natyral pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja e baneses behen te mundura nga dy kondicionere, te instaluar perkatesisht ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Kuzhina eshte e vecuar nga salloni dhe eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte shume e zhvilluar dh ender me te preferuarat ne Tirane.
Eshte e pajisur me hipoteke te rregullt.
Ka akses direkt ne: Rrugen e Elbasanit, Qendren e Tiranes, Bulevardin Bajram Curri etj.

Cmimi: 165.000 Euro    

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane.
Shtepia pozicion
Në Shitje 124-24Z 155.000 €

Apartament 2+1 ne shitje me kuzhine te vecuar prane shkolles se Baletit ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik.
Pozic
Në Shitje 423-6A 175.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Ibrahim Dervishi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te  te nj
Në Shitje 223-11R 179.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen Ibrahim Dervishi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te  te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane.
Banesa esht
Në Shitje 224-32Z 158.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsin, prane Sheshit Shtraus ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane.

Banesa ndo
Në Shitje 717-54K 168.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Johan Fon Han prane gjimnazit Ismail Qemali ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes.
Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur
Në Shitje 621-32V 166.200 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se Tiranes. Hyrja eshte pjese e nje pallat te ri te pajisur me ashensor, e ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12te te nje pal
Në Shitje 623-12A 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati me ashensor, ...