Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRS-524-53X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 143.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 86.87
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Stavri Themeli

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 86.84 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites. 
Prane kompleksit, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve, mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Pallati eshte i ndertuar ne vitet e fundit dhe ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Kavajes, ne zonen e Pallatit me Shigjeta, tek Ish Fusha e Aviacionit dhe tek Kompleksi Magnet. 
Prona disponon certifikate te rregullt pronesie.


Cmimi: 143.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mahmut Allushi prane Teleferikut te Dajtit.
Pozicionohet ne kati
Në Shitje 323-5R 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Mahmut Allushi prane Teleferikut te Dajtit. Pozicionohet ne katin e pare banim te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Porcelanit ne Tirane.
Pozicionohet ne
Në Shitje 723-68A 151.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne zonen e Porcelanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7te te ...

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pal
Në Shitje 715-26m 144.000 €

Apartament 2+1 ne shitje, prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne kat  te 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje prane Kopshtit 4 Stinet ne rrugen Myslym Shyri.
Ndodhet ne nje pallat ekzistu
Në Shitje 821-39F 145.000 €

Apartament per shitje prane Kopshtit 4 Stinet ne rrugen Myslym Shyri. Ndodhet ne nje pallat ekzistues, ne katin e ...

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane
Apartamentet ndodhen ne katin e katert t
Në Shitje 720-2D 142.080 €

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane Apartamentet ndodhen ne katin e katert te nje pallati ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 623-26X 131.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eshref Frasheri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim ne nje ...

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat poz
Në Shitje 1221-21N 150.000 €

Apartamente per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ofrohen dy shtepija 1+1 te cilat pozicionohen ne katin ...

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pal
Në Shitje 1015-24b 128.700 €

Apartament per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh te ndertuar ...