Apartament 2+1 per shitje tek Tirana Golden Park ne Tirane

ID TRS-724-16Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 95
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bedri Karapici

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bedri Karapici, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 95m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 83.9m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet.
Kuzhina ka akses ne ballkon, gjithashtu dhe dhoma e gjumit ka akses ne ballkon.
Orientimi i apartamentit eshte Jug  duke mundesuar ndricim natyral per gjate dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit matrimoniale.
Mobilimi i apartamentit eshte realizuar me markat me te mira ne treg dhe me kursim energjie A+++.
Vetratat triplex mundesojne izolim akustik te ambientit.
Apartamenti shitet i mobiluar.
Eshte pjese e nje kompleksi pallatesh qe ofrojne administrim, gjelberim dhe mjaft facilitete.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga e Kavajes, autostrada Tirana-Elbasan, zona e Astirit etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 170.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te
Në Shitje 920-9i 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e trete t
Në Shitje 423-20G 175.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik.
Pozic
Në Shitje 423-6A 175.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selite e Vjeter, ne pjesen e siperme te Kopshtit Botanik. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje
Në Shitje 222-23N 160.000 €

Apartament ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 321-9V 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane.
Apartamenti
Në Shitje 224-43X 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Zallit, tek rrethrrotullimi i Selites, ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te
Në Shitje 124-7X 178.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 te nje ...