Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-516-2K)

ID TRS-516-2K
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 130.000 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 111.4 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Selite e Vjeter

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te banim te nje pallati te ri me ashensor ne krahe te Kopshtit Botanik.

Shtepia ka nje hapesire banimi prej 111.4 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon.

Ky apartament ofrohet totalisht i mobiluar, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme dhe eshte i shtruar i gjithi me parket te nje cilesie te larte.

Apartamenti eshte i orientuar nga jug-perendimi duke siguruar drite natyrale dhe eshte e pajisur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje.

Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte mjafte e qete dhe e zhvilluar me sherbime te ndryshme si market, bare, qendra tregetare, etj.

Ka akses ne rrugen Shyqyri Brari, autostraden Tirane-Elbasan dhe shume rruge te tjera lidhese te qytetit.

Kjo prone eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 130.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje
Në Shitje 917-42d 120.000 €

Apartament per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompl
Në Shitje 1213-43 115.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompleksi te ri ...

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Në Shitje 815-38b 120.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te r
Në Shitje 519-42T 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes.

Apartament ndodhet afer Cirkut te Tiranes , pozic
Në Shitje 1213-14b 120.000 € €

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes. Apartament ndodhet afer Cirkut te Tiranes , pozicionohet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Në Shitje 520-7D 140.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Prokop Mina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 619-5L 124.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te v
Në Shitje 1019-70S 134.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter me siperfaqe ...