Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRS-1017-7L)

ID TRS-1017-7L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 210.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 163.9 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Eduard Mano

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron administrim ashensor dhe siguri 24-ore.

Ofron siperfaqe totale prej 163.9 m2 dhe siperaqe te brendshme prej 150m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor, depo dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevosjshme, mobilimi eshte modern dhe pothuajse i ri.

Brenda ne apartament jane bere investime te ndryshme si mure te punuara me gips, ndricim me spote te ndryshme, dritare dopjo xham, oxhak fuksional ne dhomen e ndenjes etj.

Shperndarja e dhomave eshte e rregullt dhe jane te ndricuara me drite natyrale pothuajse gjith dites me orientim nga jug-lindja.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme dhe me akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes, rrugen Sami Frasheri dhe shume prane Liqenit Artificial.

Cmimi: 1300 Euro/m2.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete t
Në Shitje 420-1D 203.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut te Madh te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Në Shitje 916-22b 205.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ne ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te t
Në Shitje 716-51K 220.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bilal Konxholi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fun
Në Shitje 1219-18S 198.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e dhjete jo te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten j
Në Shitje 220-30H 201.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e 3-te ten je pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane.
N
Në Shitje 219-1S 218.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres se qytetit, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te r
Në Shitje 319-51L 200.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume ...

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te nje
Në Shitje 417-48K 200.000 €

Apartament per shitje perballe Viles 31 ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  7-te te nje pallati te ri me ...