Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane

ID TRS-720-9D
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 168.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit.
Ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 dhe siperfaqe e brendshme per 112.89 m2.
Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete.
SHtepia ofrohet e mobiluar me nje mobilim bashkekohor.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
APartamenti orientohet nga jug-perendimi.
Ftohja dhe ngrohja mundesohen nga kondicioner.
Apartamenti eshte I shtruar me parket dhe njeri nga tualetet eshte I pajisur me dritare.
Zona eshte shhume e qete dhe ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.
Te perfshire ne cmim jane edhe dy postacione parkingu ne katin – 1 te kompleksit.
I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 168.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center.

Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri
Në Shitje 316-22b 170.000 €

Apartament per shitje prane Tirana Ring Center. Pozicionohet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati t
Në Shitje 821-47F 162.200 €

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Në Shitje 519-50L 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pa ...

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati
Në Shitje 221-12V 181.600 €

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Square 21 ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati ne ndertim. Ka ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe n
Në Shitje 921-6V 170.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pa
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...