Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane

ID TRS-1121-14N
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 165.000
Kati 6
Sipërfaqe m2 127
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beniamin Kruta

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te mire administruar dhe te pajisur me ashensor.
Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 127m2 dhe siperfaqe e brendshme 111 m2 te organizuar ne nje sallon, ambient kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, nje banjo dhe nje ballkon.
Ofrohet e pamobiluar, nje pjese e apartamentit eshte e shtruar me pllaka dhe nje pjese tjeter me parket, kuzhina eshte e arreduar, banjoja ka nje vaske dhe ballkoni eshte i mbyllur me dritare.
Orientohet nga lindja perendimi duke mundesuar ndricim me drite natyrale dhe pamje te banesa perreth.
Ndodhet prane Bllokut Gintash, zones se Ish Fushes se Aviacionit dhe ka dalje direkte tek Zogu I Zi.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 1300 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Në Shitje 1120-37D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje rezidence ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bedri Karapici, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane.
Eshte e
Në Shitje 724-16Z 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bedri Karapici, perballe spitalit Amerikan 3 ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne ...

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te
Në Shitje 415-13b 153.600 €

Apartament per shitje ne fillimin e rruges Shyqyri Brari ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri ...

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjua
Në Shitje 713-8 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati
Në Shitje 619-56S 170.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Nasi Pavllo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e katert t
Në Shitje 821-35A 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane.

Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndod
Në Shitje 1214-43a 160.000 € €

Apartament 2+1 me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Me siperfaqe 160 m2, apartamenti ndodhet ne katin e XII ...