Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRS-821-6V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 97.800
Kati 1
Sipërfaqe m2 83.9
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mine Peza

Apartament per shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe pozicionohet ne katin e pare.
Ndahet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor dhe verande te madhe, te gjitha te perfshira ne nje siperfaqe prej 83.9 m2.
Apartamenti ofrohet i mobiluar thjeshte dhe me nje stil shume komod, ku salloni dhe kuzhina ndajne te njejten hapesire se bashku me nje ambient per ngrenje, kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektronike shtepiake, dhomat jane te mobiluara kendshem me mobilie druri, banjoja ka nje dritare te vogel, shtepia eshte e shtruar me pllaka, ambienti shtepiak eshte e arreduar me pajisje cilesore dhe instalime elektrike dhe hidraulike te reja.
Oborri eshte i shfrytezueshem dhe i gjelberuar dhe me vend te bollshem.
Pozicioni lindje-perendim mundeson ndricim me drite natyrale gjate dites.
Ne banese jane te instaluara 2 kondicionere per ngrohjen dhe ftohjen e shtepise.
Ndertesa ndodhet shume prane qendres se Tiranes, shume lehte e aksesueshme.
Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 97.800 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Betja neTirane.
Apartament ndodhet ne katin e katert te n
Në Shitje 121-7D 83.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Halit Betja neTirane. Apartament ndodhet ne katin e katert te nje ndertese pa ...

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati
Në Shitje 822-23Z 105.000 €

Apartament per shitje prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter me tulla ...

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje palla
Në Shitje 1115-25b 100.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ndertuar rreth ...

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nj
Në Shitje 1215-56b 85.000 €

Apartament per shitje ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te fundit ne nje pallat ekzistues ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Gramozi.

Banesa eshte njekateshe, ndertim I vitit 1985, dhe
Në Shitje 814-31b 105.000 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Gramozi. Banesa eshte njekateshe, ndertim I vitit 1985, dhe ndodhet buze rruge ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje
Në Shitje Trs-1216-46d 108.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje komple
Në Shitje 319-57L 94.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te
Në Shitje 521-14V 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te vjeter, e cila ...