Apartament 2+1 per shitje prane rruges Teodor Keko ne Tirane

ID TRS-224-59X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 135.000
Kati 8
Sipërfaqe m2 88
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjergj Elez Alia

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Gjergj Elez Alia ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 88 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 78 m2. 
Banesa ndahet ne dy dhoma gumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridorr i cili lidh te gjitha ambientet me njera tjetren. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes. 
Ballkoni i apartamentit ofron nje pamje shume te kendeshme nga parku i kompleksit. 
Instalimet elektrike dhe hidraulike te apartamentit jane te investuara vitin e fundit dhe kane nje cilesi punimi shume te mire. 
Orientohet nga jugu duke mundesuar drite dhe ngrohtesi gjate gjithe dites. 
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve. 
Ne dispozicion te apartamentit eshte dhe nje post parkimi me vleren prej 20.000 euro. 
Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete dhe sherbime prane te nevojshme per jeten e perditshme familjare. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Kavajes, ne kompleksin Delijorgji, ne zonen e Laprakes dhe ne zonen e Astirit. 
Prona disponon ceritifikate te rregullt pronesie. 


Cmimi: 135.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 8-te te nje palla
Në Shitje 615-13m 136.000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4
Në Shitje 622-59Z 137.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Kodra e Diellit, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ...

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Ndodhet ne kati
Në Shitje 216-45B 145.000 €

Apartament modern per shitje ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne njeren ...

Apartament 2+1 per shitje prane Garden Residence Turdiu ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne kati
Në Shitje 823-59X 125.880 €

Apartament 2+1 per shitje prane Garden Residence Turdiu ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje ...


Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Në Shitje 1019-74S 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Babe Rexha ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 617-43L 125.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Karl Gega ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume ...

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Lokalizohet ne nje prej zonave me
Në Shitje 415-39m 125.000 €

Apartament 2+1  ne shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me qendrore te ...

Apartamente per shitje tek Orbital Apartments ne Tirane.
Me pozicion vendndodhje midis rruges Jorda
Në Shitje 422-24A 145.000 €

Apartamente per shitje tek Orbital Apartments ne Tirane. Me pozicion vendndodhje midis rruges Jordan Misja dhe ...