Apartament 2+1 per shitje prane sheshit Avni Rustemi ne Tirane, (TRS-1117-13d)

ID TRS-1117-13d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 122 m2+ 34 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri.

Ka nje siperfaqe totale prej 122 m2, siperfaqe e brendshme 109 m2 dhe verande 34 m2.

Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor dhe dy tualete.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar pervec pjeses se kuzhines e cila eshte e kompletuar.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe dritaret jane dopio xham.

Veranda eshte e orientuar veri-perendimi dhe ofrona pamje te zones perreth.

Apartamenti mund te perdoret edhe per zyra.

Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, rrugen Tefta Tashko Koco, rrugen Fadil Rada, Sheshi Avni Rustemi etj.

Pallati eshte ndertuar kohet e fundit dhe ju siguron administrim dhe dy ashensore.

I Pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 160.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te palla
Në Shitje 720-9D 168.000 €

Apartament per shitje tek Kompleksi Colombo ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallatit. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 321-9V 165.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...


Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Në Shitje 1120-37D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane qendres tregtare Teg ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje rezidence ...

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te
Në Shitje 1115-76b 154.400 €

Apartament per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nj
Në Shitje 1120-43D 153.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Hiqmet Buzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje kompleksi ne ...

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te
Në Shitje 920-9i 150.000 €

Apartament 2+1 ne shitje  ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Në Shitje 119-25L 150.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...