Apartament dhe dyqan ne shitje per biznes prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-1014-58j)

ID TRS-1014-58j
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 170.000 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 65 + 35m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sulejman Delvina

Apartament ne shitje ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter, i pershtatshem per te ndertuar biznesin tuaj.
Ne shitje eshte apartament me siperfaqe 65m2 dhe dyqani ne katin bodrum me siperfaqe 35m2.
Ambjentet shiten bashke, te cilet mund te lidhen se bashku dhe te krijohet dalje nga te dy anet e pallatit.
Apartamenti perfshin sallon, 2 dhoma gjumi, korridor dhe banjo.
Fasada qe mund te hapet eshte gati 10m e gjere, me oborr perpara.
Oborri perpara shtepise eshte rreth 300m2, I pershtatshem per t’I funksionuar biznesit tuaj.
Prona mund te pershtet shume mire per lokal apo restorant, dyqan, etj.
Kjo zone eshte zhvilluar vitet e fundit, ku qytetare te huaj dhe Shqiptare kane investuar ne krijimin dhe zhvillimin e bizneseve te tilla.
Dokumentacion i rregullt hipotekor.


Cmimi: 170.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pall
Në Shitje Trs-915-17m 165.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje
Në Shitje 1213-58b 171.500 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne ...

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te r
Në Shitje 1115-3b 176.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane kishes ...

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 915-69K 181.000 €

Apartament 2+1  per shitje ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pa
Në Shitje 519-50L 160.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, pa ...

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane.
Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar
Në Shitje 713-8 160.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe dizenjuar ne nje stil luksoz ...

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.
Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1117-13d 160.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartamendi ndodhet ne katin e dyte te nje pallat te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje
Në Shitje 819-40L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne fillim te rruges Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, te ...