Apartament luksoz per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRS-121-26A
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 280.000 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 120
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Apartament 2+1 ne shitje ne pallati Eurocol ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane 

Ne nje nga pallatet me mire te ndertuar dhe menaxhuar ne Tirane ofrojme apartament 120 m2 hapeisre totale dhe e brendshme 105 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 teknik me pamje te lire nga qendra e Tiranes dhe plot diell dhe drite natyrale. 

Planimetria eshte perfeksionuar duke realizuar nje apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shfrytezim te plote duke ofuar sallon bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe verande.

Shtepia eshte totalisht e mobiluar ne nje stil klasik nga nje prej kompaniye te arredimit me te njohura ne tirane. Cdo detaj eshte prekur e perfeksionuar per te realizuar nje atmosfere  ngrohtesie . E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket masiv druri te importuar nga austria.
Mobilimi perfshin paisjet me te mira te kohes ne te cilat do veconim sistem kondicionimi Valiant me riqarkullim uji , elektroshtepiake Smeg Classic dhe ndricim nga ABiEsse nepermjet shandaneve te importuara nga Italia.Grila elektrike me pult. Ne total vlera e mobilimit arrin ne 115.000 euro per te cilat disponohen te gjitha faturat tatimore, investim I bere para pak muajsh.

Ne krahun lindor te apartamentit eshte dhe nje verande/ballkon e cila aksesohet nepermjet sallonit , e mobiluar dhe plot drite. 
Pallati ofron sistem sigurie me kamera 24h, 2 ashensor, adminstrim te mire
Duke marre parasysh se cdo mobilje dhe dhe detaj eshte bere me porosi , apartamenti shitet vetem i mobiluar me cmimin prej 280.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft t
Në Shitje 514-48j 270.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur dhe ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati
Në Shitje 422-4V 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kristo Luarasi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim. Ka ...

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te r
Në Shitje 516-14b 280.600 €

Apartament per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri disa metra larg ...

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 3-te te nje palla
Në Shitje 1221-12V 284.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte banim
Në Shitje 722-37G 273.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte banim dhe me nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Në Shitje 319-58L 290.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes.

Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri.

Ka
Në Shitje 1213-22 290.000 €

Apartament 2+1 ne shitje te Parku i Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh.

M
Në Shitje 1017-6a 270.000 €

Apartament per shitje ne Lunder, pjese e nje kompleksi shume te bukur vilash dhe apartamentesh. Me nje siperfaqe ...