Apartament 2+1 per shitje prane zones se Astrit ne Tirane

ID TRS-723-67X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 118.000
Kati 2
Sipërfaqe m2 104.82
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi i Kasharit

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Fratari ne Tirane. 
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri me ashensor dhe administrim.
Banesa ofron nje siperfaqe te brendshme prej 104.82 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, ne dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku.
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga perendimi duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites. 
Kompleksi ndodhet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar, ne te cilen do te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jete te kendshme familjare si dhe vende parkimi. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Astirit, ne zonen e Yzberishtit,  ne zonen e Kasharit dhe ne autostraden Tirane-Durres.
 


Cmimi: 118.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut Rinia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 1119-6d 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane Parkut Rinia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje mbas Drejtorise se Policise ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e d
Në Shitje 1018-32d 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje mbas Drejtorise se Policise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Apartament per shitje prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane .
Pozicionohet ne
Në Shitje 523-27Z 120.000 €

Apartament per shitje prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 5-te nje ...

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternit
Në Shitje 1213-32 132.000 €

Apartament per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet poshte Maternitetit Koco Klozheni, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e gjasht
Në Shitje 421-8D 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pa
Në Shitje 1222-59G 113.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Në Shitje 1213-53b 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ...

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompl
Në Shitje 1115-67b 132.800 €

Apartament per shitje ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 13-te ne nje kompleks te ri, prane ...