Apartament 2 + 1 per shitje prane Institutit te Larte Bujqesor ne Tirane (TRS-814-31b)

ID TRS-814-31b
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 105.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120 m2 + 80 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramozi

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Gramozi.

Banesa eshte njekateshe, ndertim I vitit 1985, dhe ndodhet buze rruge kryesore.

Ka dalje ne rrugen nacionale qe lidh Tiranen me qytetet e tjera te veriut te Shqiperise.

Siperfaqja totale prej 200 m2 ndahet ne 90 m2 shtepia, 30 m2 dyqan dhe 80 m2 toke.

Pra e gjithe pjesa e ndertimit eshte ndare ne 3 dyqane te ndryshme dhe tualet. Dyqanet jane te rikonstrukturuara dhe secila prej tyre eshte e pajisur me qepen.

Zona eshte ne zhvillim e siper dhe shume e populluar. Larg qendres se Tiranes eshte vetem 6 km.

Eshte shume e pershtatshme per lokal, dyqane te ndryshme kozmetike, sallon bukurie, etj.

Shtepia prej 90 m2 eshte e pajisur me certifikate pronesie, ndersa pjesa tjeter eshte ne process legalizimi.

Cmimi 105.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne kati
Në Shitje 417-6K 112.000 €

Apartament  2 + 1 per shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banimi te ...

Apartament 2+1 ne shitje prane gjimnazit “Cajupi” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati
Në Shitje 413-42 95.000 €

Apartament 2+1 ne shitje prane gjimnazit “Cajupi” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e III te nje ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete dhe te fund
Në Shitje 120-48S 100.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Riza Cerova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e tete dhe te fundit te nje pallati ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Në Shitje 519-22L 117.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte t
Në Shitje 615-45d 95.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te t
Në Shitje 1115-72K 109.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanapoli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te
Në Shitje 620-18D 93.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanapoli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Në Shitje 1219-22T 103.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ndertuar ne ...