Apartament 2+1 ne shitje tek Shkolla e Baletit ne Tirane

ID TRS-523-27Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 120.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 66
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Apartament per shitje prane Rruges se Elbasanit dhe Shkolles se Baletit ne Tirane .
Pozicionohet ne katin e 5-te nje pallati te vjeter pa ashensor por te mirembajtur.
Banesa ka siperfaqe totale prej 66 m2 te organizuar ne sallon ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe dy ballkone.
Apartamenti eshte i sapomobiluar dhe ka nje mobilim  modern te pabanuar me pare.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet kondicionerit te vendosur ne secilin ambient
Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke bere qe apartamenti te jete plot drite.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati buze rruges kryesore dhe me akses te shpejte.
Ne zonen perreth ka hapesire parkimi si resident i pallatit.
Zona ka akses  te shpejte ne rrugen Petro Nini Luarasi, rrugen e Elbasanit,  zonen e qendres.
Ne prone jane bere investime te reja elektrike, hidraulike, pantinim, mobilim, dhe gjithashtu tarraca eshte bere e re.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 120.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes).

Apartamenti, ndodhet ne k
Në Shitje 518-9E 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje, prane UET (Universiteti Europian i Tiranes). Apartamenti, ndodhet ne katin e gjashte, ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te
Në Shitje 621-15V 107.350 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Hyrja eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes me akses direkt ne rrugen Mine Peza.

Banes
Në Shitje 717-1K 110.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Tiranes me akses direkt ne rrugen Mine Peza. Banesa ndodhet ne katin ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 519-26L 130.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te b
Në Shitje 814-29j 118.500 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te banimit, me ...

Apartament 2+1 ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te
Në Shitje 622-33S 110.000 €

Apartament 2+1 ne rrugen Rexhep Shala ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Dafinave ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 ban
Në Shitje 224-57X 127.000 €

Apartament 2+1 per shitje tek Rruga e Dafinave ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica.

Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Në Shitje 814-25b 127.800 €

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...